بازاریتی

راهنمای خرید تافت مو + قیمت و خرید

راهنمای خرید تافت مو

تافت مو چیست؟

تافت مو یکی از متداول‌ترین ابزار‌های آرایش مو برای خانم‌ها و آقایان بوده و از آن با عنوان “اسپری حالت دهنده مو” یا “اسپری نگهدارنده مو” نیز یاد می‌شود.

در واقع تافت مو را می‌توان جایگزینی برای ژل، واکس، پودر و چسب مو دانست و دارای یک سری مزایا نسبت به ژل موی سر می‌باشد که در ادامه به تفصیل به آن خواهیم پرداخت.

همانطور که اشاره گردید، تافت مو به صورت اسپری مو یا همان افشانه مو عرضه شده و استفاده از آن ساده و راحت می‌باشد و بسیاری از افراد، استفاده از تافت مو را به جای ژل مو ترجیح می‌دهند. تافت مو بیشتر برای حفظ حالت مو استفاده می‌شود و اتفاقاً بهترین گزینه برای جلوگیری از آشفتگی و بهم خوردگی حالت موی سر می‌باشد.

تافت مو در نتیجه فرآیند شیمیایی تولید شده و به کار بردن عبارت “شیمیایی” به معنی نهی کردن استفاده از تافت مو نیست. هر چند در ادامه به توضیح بیشتر در خصوص مزایای و مضرات تافت مو خواهیم پرداخت.

خرید اینترنتی تافت موی سر:

شما که همینک در این صفحه حضور دارید، احتمالاً قصد خرید تافت و اسپری حالت دهنده موی سر را دارید. قبل از اینکه مقاله را ادامه دهیم، از شما دعوت می‌کنیم که برای مشاهده مجموعه بزرگی از اسپری و تافت حالت دهنده مو در مدل‌های مختلف، روی دکمه قرمز رنگ یا روی عکس تافت مورد نظر خود کلیک کنید:

انواع اسپری حالت دهنده مو:

اگر بخواهیم پیرامون لوازم آرایشی بحث کنیم، باید بگوییم که اسپری های حالت دهنده مو به دو دسته تقسیم می‌شوند که عبارتند از: 1- تافت مو 2- موس مو

تافت مو بیشتر جنبه آرایشی داشته و جهت حالت دهی و نگهدارنده حالت مو مورد استفاده قرار می‌گیرد و احتمالاً شما نیز تجربه استفاده از تافت مو را داشته‌اید.

موس مو چیست؟

موس حالت دهنده مو، هم جنبه آرایشی داشته و هم جنبه بهداشتی و سلامت مو!

در واقع شما با خرید و استفاده از موس مو، با یک تیر دو نشان می‌زنید! موس مو هم قابلیت حالت دهندگی به مو را دارد و هم قابلیت تقویت و کمک به سلامت مو.

موس مو ها معمولاً حاوی ویتامین و عصاره‌های گیاهی همراه با فرمولاسیون‌های علمی و تخصصی بوده و برای ایجاد درخشندگی، حفظ طراوت و شادابی مو و آبرسانی به ریشه مو نیز مفید و موثر می‌باشد. هر چند موس حالت دهنده مو نیز در برند و مدل‌های مختلفی عرضه می‌شود که دارای ویژگی‌های منحصر به فرد خود هستند.

چه نوع تافت مو بخریم؟

اولین چیزی که در انتخاب و خرید تافت مو باید در نظر داشته باشید، قابلیت‌ها و ویژگی‌های اسپری نظیر قدرت نگهدارندگی حالت مو، حجم تافت، برند و کیفیت آن می‌باشد.

ما اسپری حالت دهنده مو را با نام تافت می‌شناسیم و هر کدام از آن‌ها دارای قدرت خاصی در نگهداری و حفظ حالت مو دارد.

لازم به ذکر است که قدرت نگهدارندگی حالت مو در هر تافت مو، با شماره تعیین می‌شود که به ترتیب از 1 تا 7 شماره گذاری می‌شود.

تافت شماره 1: کمترین میزان قدرت در حفظ حالت مو و بیشتر جنبه حالت دهندگی و براق کنندگی مو را دارد.

تافت شماره 4 و 5: متداول‌ترین و متنوع‌ترین نوع تافت موی سر می‌باشد که از قدرت مناسبی در حالت دهندگی مو و حفظ و تثبیت آن برخوردار می‌باشد.

تافت شماره 7: یک نگهدارنده موی فوق العاده قوی و تثبیت کننده حالت مو که مناسب موهای بسیار لخت و نازک می‌باشد و معمولاً از تنوع کمی هم دارند.

راهنمای خرید اسپری حالت دهنده مو (تافت) :

پس از اینکه از بین موس مو یا تافت مو، یک گزینه را جهت استفاده انتخاب کردید، پیشنهاد می‌کنیم از برند‌‌های پر فروش و معتبر که در زیر لیستی از آن‌ها را آورده‌ایم استفاده کنید.

در واقع هر چیزی که با سلامتی انسان در ارتباط باشد، باید خرید و استفاده از آن توجه کرد. به همین دلیل توصیه می‌کنیم از برند‌های معتبر استفاده نمایید تا خیالتان از بابت کیفیت آن راحت باشد:

  • تافت مارک تافت (Taft)
  • کاسپین (Caspian)
  • بیول (Biol)
  • لویز (Looys)
  • نیوآ (Nivea)
  • کلیون (Cliven)
  • لورآل (Loreal)
  • اینتسا (Intesa)
  • و…

چه اسپری مویی برای خرید مناسب است؟

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم، اکیداً توصیه می‌کنیم که از محصولات برند و معتبر استفاده کنید. چرا که تافت واقعاً حساس بوده و با توجه به اینکه یک محلول شیمیایی می‌باشد و مستقیماً با مو و پوست شما در ارتباط می‌باشد، سعی کنید از برند‌های متفرقه یا تاریخ انقضا گذشته به هیچ وجه استفاده نکنید.

بهترین مدل تافت مو:

با قاطعیت نمی‌توان به این سوال پاسخ داد، اما اگر بخواهیم تعداد فروش و نظرات مشتریان را به عنوان معیاری جهت انتخاب بهترین اسپری حالت دهنده مو قرار دهیم، می‌توان به ترتیب : تافت کاسپین، مارک تافت (Taft)، بیول (Biol)، لویز (Looys)، نیوآ (Nivea)، آلبورا (Arbura) و… جزو بهترین مدل های تافت مو می‌باشند.

قیمت تافت مو چقدر است؟

مهم‌ترین فاکتور در قیمت یک اسپری حالت دهنده یا نگهدارنده مو، میزان حجم و برند آن می‌باشد.

تافت مو هایی که دارای حجم 150 میلی لیتر هستند، جزو ارزان قیمت ترین نوع تافت ها محسوب شده و از آن‌ها با عناوینی همچون “تافت موی کوچک”، “تافت موی ارزان”، “تافت موی کم حجم” و… یاد می‌شود.

در کنار آن، برند نیز مهم بوده و در بین تمامی برند‌ها، “نیوآ” از قیمت بالایی برخوردار می‌باشد چون یک کالای وارداتی از فرانسه می‌باشد.

ویژگی‌ها و مشخصات یک اسپری حالت دهنده موی خوب:

ما در زیر، مشخصات و ویژگی‌هایی که می‌تواند در خرید یک تافت موی خوب برایتان مفید و کارساز باشد را عنوان می‌کنیم و هر یک را توضیح می‌دهیم. امیدواریم در خرید برایتان مفید باشد:

– ویژگی‌های تافت مو: ویژگی‌های یک تافت مو، از سه حالت خارج نیست: 1- حالت دهنده مو 2- نگهدارنده مو (نگهدارنده حالت مو) 3- براق کننده مو

بعضی از تافت‌ها، هر سه ویژگی‌ را با هم یکجا دارند و بعضی دیگر نیز به صورت اختصاصی برای یک امر کارساز هستند.

برای مثال، تافت مو با درجه قدرت 1، فقط برای حالت دهندگی و براق کنندگی مو مورد استفاده قرار می‌گیرد و تافت موی شماره 7، فقط برای تثبیت و نگهدارنده فرم و حالت مو! اما در بین این‌ها، تافت مو های شماره 4 و 5، هر سه ویژگی را با هم دارند.

– حجم تافت مو: حجم مو نیز در انتخاب مهم است. اگر زیاد از تافت استفاده می‌کنید، بهتر است از یک اسپری مو با حجم 500 میلی لیتر استفاده کنید. اما اگر بعضی اوقات همچون جهت رفتن به مجالس و… از تافت استفاده می‌کنید، یک تافت 150 تا 300 میلی لیتر نیز برایتان کافی خواهد بود. میزان حجم یک اسپری، در قیمت آن نیز رابط مستقیم دارد.

– میزان قدرت حفظ حالت مو: قبلا در این خصوص توضیحاتی را خدمت شما ارائه دادیم. میزان قدرت تمامی اسپری ها مو، بین عدد 1 تا 7 بوده و به ترتیب از قدرت کم تا زیاد شماره گذاری می‌شود.

پر فروش ترین نوع تافت‌ها، شماره 4 و شماره 5 می‌باشد.

– اسپری مو ویتامینه: بعضی از اسپری‌ها، دارای ویتامین B5 هستند که در تقویت و حالت دهندگی مو مفید و موثر می‌باشد. این مورد نیز روی قاب اسپری درج می‌شود.

– حالت چسبندگی تافت مو: تافت مویی مناسب است که بدون حالت چسبندگی باشد. اگر یک تافت مو چسبنده باشد، در شانه کردن و شستشوی آن با مشکل مواجه خواهید شد.

– ماندگاری تافت مو: هر چقدر ماندگاری یک تافت مو بیشتر باشد، بهتر است. چون بعضی ها هستند که می‌خواهند در طول روز، اصلا فرم و حالت مویشان تکان نخورد و تغییری در آن ایجاد نشود. این مورد مخصوصاً هنگام حضور در جلسات متعدد یا میهمانی ها مورد توجه قرار می‌گیرد. البته تافت مو ها با آب و شامپو به راحتی قابل شستشو هستند و از این بابت نگران نباشید.

شما می‌توانید برای خرید اینترنتی تافت مو با برند‌های مختلف روی دکمه زیر کلیک کنید یا مدل ها را در پایین همین مقاله مشاهده کنید:

امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید.

دیدگاه شما

رسانه های همکار
استفاده از مطالب نیوکالا مگ برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام دیجی‌کالا مگ و لینک به منبع بلامانع است. حقوق این سایت به شرکت نوآوران فن‌آوازه (فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا) تعلق دارد.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.